Přání k Valenýnu

Přání k Valentýnu


14. února je svátek všech zamilovaných, nezapomeňte tedy poslat přání. Zde jich vám pár přinášíme:

Dnes bych Ti chtěl pár pěkných slůvek říct, když svátek náš se objevil v kalendáři, ať máš radost a všichni na Tebe v dobrém vzpomínají. Ať o lásce se jen mluví, já Ti to vše večer vynahradím. Moc se na Tebe už teď těším, jak Ti velkou pusu dám, doufám, že mou lásku strávíš a nebudeš mít bolehlav.

 

Valentýn je v kalendáři, tvoje oči do tmy září, na nebi svítí hvězdičky, osvětlují tvé tvářičky, naše rty se k sobě blíží, teplo kolem nás se šíří, v naší lásky bublině vypadáš tak nevinně. Tohle se mi hlavou honí, když ti píšu tohle přání k Valentýnu, lásko má, ty jsi moje jediná!

 

Miluju tvůj krásný mužský hlas, pro tebe bych si zlomila i vaz. Chci se tě dotýkat, a ty nejlepší chvilky s tebou prožívat. Ach, *jmeno*, ano, miluju tě moc, a chci s tebou zažít tu nejromantičtější noc.

 

Pokud máš vedle sebe někoho, kdo má tě opravdu rád, važ si ho, může to být dobrý kamarád. Pokud ho chceš milovat, tak miluj ho. Pokud tě ale přestane mít rád, nechtěj, abys ho mohla dál milovat. Krásného Valentýna přeje.

 

Moje láska, kterou mám ve svém srdci zakletou, je jako řeka, jejíž jedinou touhou je naplnit své poselství a téct plným proudem do moře. Nech ji, ať Tě zaplaví… Nemám tušení, co ty kecy znamenají, ale jestli Tě přimějí si se mnou zasexovat, tak to stálo za to!Krásného Valentýna!

 

Co je to Valentýn? Je to svátek zamilovaných, to znamená, že je to svátek i nás dvou. Chci ho dnes s Tebou strávit při svíčkách, ve vaně plné pěny a s šampaňským, a nakonec celý zamilovaný den ukončit krásnou milostnou scénou a usnout Ti v náručí a spát tak až do rána. Moc Tě miluju.

 

Miluji Tě, chci Tě líbat, do očí se Ti chci dívat. Dneska to bude vášnivá noc, já miluji Tě moc a moc. Krásného Valentýna!

 

Láska je dlouhá nit, která se snadno přetrhne. Dá se sice navázat zpátky, ale uzel navždy zůstane. Proto věřím, že nám se to nikdy nestane a zůstaneme navždy spolu. Moc tě miluju, lásko moje. A protože je dneska Valentýn, přeju ti k němu všechno nejlepší.

 

Říkáš, že miluješ déšť, ale když prší, otevíráš deštník. Říkáš, že miluješ vítr, ale když začne foukat, zavíráš okno. Říkáš, že miluješ ráno, ale nikdy se ti nechce vstávat. Proto se děsím, až jednou řekneš: „Miluji tě…” Krásného Valentýna.

 

Achooj *jmeno*! Moc se mi líbíš, a doufám, že si mě oblíbíš. Na Valentýna ti dávám dárek, jsi hezký jak otakárek. Mám tě ráda, to nejsou jen slova, srdíčko mi buší zas a znova! Jsem ráda, že tě tak dobře znám, o tobě můžu otevřít krám. Vím, že se budeš tomuto smát, ale i přesto ti to chci dát! Poslední dobou jsem tě málo viděla, byla jsem jak bez strážného anděla. Už nevím, co bych měla dále psáti, raději bych ti tohle přání měla dáti. Pošlu jej po kámošce, stydím se jen lehoučce. Měj se hezky celý den, ať máš krásný dnešní sen.Hezký Valentýn!

 

Dávej pozor na přáníčko, ať ti valentýnka neuletí, byl bys potom smutný, smutný bys byl celý rok. Krásného Valentýnka.

 

Čtrnáctý den ve chmurném a ledovém únoru, i když je nedělní, se může zdát však po probuzení vedle toho, koho máš rád, nádherný.Dojde Ti, že svátek má dnes Valentýn a to den lásky znamená. Dnes žádné starosti a smutky konati se nebudou. A buď jen dnes, anebo navždy můžu být jen s Tebou, lásko.

 

Valentýna Ti z lásky posílám a při tom pomalu usínám. Usnu, až půjdeš spát, jsi krásná jak jednorožce dlaň. Když se na Tebe podívám, tak mi oči zablikaj. Nejsi krásná – jsi nádherná, jako noční obloha, co při úsvitu zaniká. Škoda, že nejsi vedle mne, jako růže u postele.Krásného Valentýna Ti přeje.

 

Lásko, čas nikdy nic nezmění na té větě, že ty jsi pro mě ta jediná na celém světě, chci s tebou až do samého konce světa být, společně nekonečný krásný sen snít. Miluji tě, má jediná a nejkrásnější lásko. Krásného Valentýna.

 

Když tě vidím, tak mi srdce buší, když tě slyším, tak se mi můj hlas rozechvěje… Lásko, chci cítit tvoji vůni, tvůj dech, tvoje polibky, tvoje doteky… Znamenáš pro mě moc, bez tebe už nevím, jestli by měl můj život smysl… Dvě slova stačí říct… Miluju tě, čím dál víc… Šťastný Valentýn.